Witamy na pokładzie!!!

OFICJALNIE!!!

Zarząd klubu Fort Jaksmanice podpisał umowę sponsorską z firmą Sicher Bautechnik Sp. z o.o. W związku z tym faktem klub zmieni się pod wieloma względami. Nazwa klubu będzie miała teraz inną formę ze względów marketingowych i nie tylko. Dziękujemy wyżej wymienionej firmie za wszelką pomoc, która pomoże zrealizować nam nasze założenia, oraz otworzy nam drogę do wielu korzyści związanych z tą współpracą. Szczegóły współpracy są poufne ze względu na dobro firmy, oraz klubu. Będzie jednak ona widoczna na meczach ligowych, oraz znacząco wpłynie na strukturę i sposób funkcjonowania drużyny. Gorąco dziękujemy, oraz pozdrawiamy kierownictwo firmy i wszystkie osoby, które przyczyniły się do nawiązania tej współpracy.

O firmie:

Firma Sicher Bautechnik Sp. z o.o. wywodzi się z Przedsiębiorstwa Produkcyjno-Usługowo-Handlowego REMBOR Sp. z o.o. W związku z dynamicznym rozwojem Zakładu Produkcyjnego Sicher Bautechnik w latach 2009-2010 Zarząd firmy postanowił, że będzie on stanowił oddzielną spółkę. Firma zajmuję się produkcja suchej, mokrej chemii budowlanej i wszelkich innych produktów związanych z tą branżą.

WASZA SATYSFAKCJA TO NASZ SUKCES!!!

Więcej o firmie można dowiedzieć się odwiedzając oficjalną stronę naszego sponsora : http://www.sicher-bautechnik.com