Kolejny test na PLUS!!!

Wczoraj drużyna Fort Sicher Jaksmanice rozegrała mecz kontrolny z ekipą LKS Niziny w którym to forciarze wystąpili w roli gospodarza. Sparing rozpoczął się o godzinie 18.30 a zawody w mistrzowskim stylu poprowadził dobrze nam znany sędzia i kolega Łukasz Olech. Cały mecz przebiegał po dyktando zawodników Fortu stworzyliśmy sobie mnóstwo bramkowych sytuacji i wiele z nich wykorzystaliśmy. Dobre operowanie piłką owocowało płynną grą i dobrym przemieszczaniem się zawodników. Rywal został pokonany wysoko, budzić niepokój może jedynie rozluźnienie wśród drużyny, które pojawiło się od połowy drugiej odsłony meczu. Koncentrację należy zachować do końca szanować rywala i grać swoje do ostatniego gwizdka. Śmiech i żarty należy zostawić sobie na czas po meczu kiedy spotykamy się w szatni w naszym wąskim gronie. Trener po meczu był zadowolony ze swoich podopiecznych i obiecał w nagrodę jeszcze większą ilość treningów oraz sparingów. Gratulujemy ekipie wysokiej wygranej. Bramki dla naszej drużyny strzelali:

Karol W
Artur Ś